30 Nisan 2013 #1770975

Teknosa 15 Günde Arıza Verdi!

Geçtiğimiz ay edirne saraçlar teknosadan htc desire x telefonunu satın aldım. ilk 15 günde arıza verdi kulaklık ve şarj giriş yerinden. gittim teknosaya memnuniyetsizliğimi belirtim iade ve değişim hakkımın olup olmadığını sordum yok dendi. kim ister ki telefon alsın ve 15 günde bozulsun.


Gönderdim servise servisten geldi ama yine arızalı işletim sistemi çok yavaş. en azından değişim istiyorum öğrenciyim ben her on beş günde bir servise telefon gönderemem. tekrar servise gitmesi gerekiyor telefonun. teknosa dan şikayetçiyim.

Emin 40 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön