24 Nisan 2013 #1761963

Teknosa 1 Gün Önce Alınan Ürün İade Alınmadı!

23 Nisan tarihinde Caddebostan Teknosa Mağazasından oğlum için Sony NWZB17 2 B Siyah MP3 satın aldım. Ama radyosu olan bir MP3 çalar daha iyi olacağı için değiştirmek istedi. 24 Nisan tarihinde değiştirmek istediğim ürün ve faturası ile birlikte mağazaya gittim. Ürün açıldığı ve kutuda mp3'te el izi olduğu için bu ürünü alamayacaklarını ifade ettiler.


Kaldı ki ürün hasar görmemiş. Bugün bütün firmalar en ufacık bir ürün değişiminde bile bu kadar sorun çıkartmıyor. Ben bu cihazı başka bir siteden ya da mağazadan alsaydım böyle bir sorun yaşamazdım. Teknosa ile yaşadığım bu ikinci sorun. Pişman oldum. Bir daha asla.

Banu 75 Okunma

Cevaplar

  • Banu25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle teşekkür ederim. Konunun bu kadar hızlı çözülebileceğini düşünmemiştim. Müşteri temsilcilerinin sorunlara karşı yaklaşımlarının ilgili mağaza yetkilileri tarafından da yapılması bu tür sorunları ortadan kaldıracaktır. Desteğinize teşekkürler.

  • Teknosa Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön