23 Aralık 2017
Yorum Yap
#9934314

Müşteri Memnuniyetini Düşünmeyen, Kendi Başına Buyruk Takılan Teknosa

Ben bu kadar kötü bir firma görmedim. 7 Aralık 2017 tarihinde kırılmaz cam taktırdım. Saat bile verebilirim, o kadar eminim. Camı takamadılar. Telefon kamerası buğulu gösteriyor ve dokunmatiği etkiliyordu. 13. gün geri götürdük. 2 hafta içerisinde alıyoruz dediler. Fiş sistemde gözüküyor dert etmeyin dediler. Gittim almadılar. Sistemlerinde gözükmüyormuş. Bir de beni neredeyse yalancılıkla suçladılar. Kamera kayıtlarını açın dedim. Ne hikmetse o gün kameralar da çalışmıyormuş. Ürünün arkasında duramayan sorumsuz bir firma. Çalışanları da bir o kadar. Yazıklar olsun sizin gibi bir firmaya. Müşteri kaçırmakta üzerlerine yok. Ürünler elde patlıyor. Çok kişi aynı sorunu yaşamış. Kendi suçlarını müşteriye yüklüyorlar. 50 100 fazla verirsiniz başka yerde belki ama emin olun bu kadar uğraşa değmez. Çevremdeki herkesi uyarıyorum, müşterileri azalsın diye.

Gözde 499 Okunma

Cevaplar

 • Teknosa Temsilcisi23 Aralık 2017

  Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0850 222 55 99 / www.teknosa.com

 • Gözde23 Aralık 2017

  Teknosa'dan ürün aldım. Geri vermek istedim. Sistemleri çalışmıyormuş ürünü almamak için bahaneler yaptılar. O gün şansa kameralarda bozukmuş. Değiştirmemek için ellerinden geleni yaptılar. Kavgalar sonucu ürünü değiştirdim. Yine hatalı ürün verdiler. Böyle bir sistem saçmalık olamaz.

 • Gözde23 Aralık 2017

  7.12.17 tarihinde kırılmaz cam taktırdım. Cam kamerayı ve dokunmatiği etkiliyordu ama bekleyin birkaç güne oturur 2 hafta içinde değişim yaparız olmazsa dediler. Gittim ürünü almadılar. Sistemlerinin bozuk olduğunu kaydımı bulunmadıklarını söylediler. Kavga ettim ve sonunda kameralari açmalarını söyledim ne hikmetse o gün kameralarda bozukmus. Ürünlerini geri almamak için her turlu şeyi yapıp müşteriyi bıktırıyorlar.

 • Gözde23 Aralık 2017

  Teknosa sistemleri doğru düzgün çalışmıyor 2 haftayı falan gecin aynı gün alınan urunun faturasını bulamıyorlar. Ürün degistirmemek için kameralarda bozuk oradan da bakamiyoruz deyip başlarından atıyorlar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler