21 Ekim 2015

Dolandırıldım ve Teknosa Bilgi Vermedi Sadece İzledi!

Kredi kartımdan benden habersiz Teknosa.com'dan 15/10/2015'te başlayıp 18/10/2015 tarihinde biten 7 adet kredi kartımdan çekim yapıldı. Dolandırıldığımı anladığım zaman Pazar günü gece saat 12 sonra Teknosa'yı aradım (4445599) ve detayları anlatım. Bana işleme koyduk bilgi vereceğiz dediler.


Pazartesi sabahı ilk işim yine Teknosa'yı aramak oldu ve onlara eğer ürünler teslim edilmediyse teslim etmemelerini söyledim. Yine bana bilgi vereceğiz dediler pazartesi günü üç veya dört defa daha aradım yine aynı araştırıyoruz bilgi vereceğiz dediler.


Bu günde Salı günü 17:30 civarında beni arayarak ürünler teslim edildi diye bilgi veriyorlar. Eğer Pazartesi ise Teknosa bu dolandırıcılara yardımcı oldu demektir!

Mehmet 119 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet21 Ekim 2015

    Teknosa Bugün beni aradı, benim kredi kartımdan işlem yapılmasına rağmen ürün teslimiyle ilgili bilgi veremiyorlarmış. Yani dolandırıcı arkadaşa yardımcı oluyorlar. Mahkemeye vermem gerekiyormuş. Başka bir alışveriş den bilgi sorsam neyse Ama ben benim kartım dan yapılan alışverişi soruyorum. Ürün teslim bilgilerini almak için mahkemeye başvurmam gerekiyormuş. Koca Teknosa daki iş ciddiyetine bakın sakın Teknosa.com alış veriş yapmayın. Bilgi almak için mahkemeye vermeniz gerekebilir

  • Teknosa Temsilcisi21 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön