01 Mayıs 2013

Teknosa Yedek Parça Sağlamıyor!

Teknosa'dan almış olduğum Microsoft Desktop 3000 ürününe ait kablosuz mouse'un pil kapağını kaybettim. Teknosa'ya defalarca ürünüme yedek parça için telefonla yardım istememe rağmen ürünün altında bulunan seri numarasını vermeme rağmen ısrarla işi yokuşa sürmekteler. Bandırma mağazası en son ürünün kutusunda bulunan seri numarasını istedi.

Bana ürünün distribütörünü ya da servisini bulmak için kutunun üzerindeki seri numarasını ve ürünün kutusunu bulmamı istiyorlar. O zaman sizin spotçulardan ne farkınız kalıyor. Teknosa sadece işi yokuşa sürüp yardımcı olmamak için elinden geleni yapıyor.

Erkan 96 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön