Teknosa Yasaların Karar Verdiği Para İadesini Bile Yapmıyor!

Muhammet Duygu K. |

Kırklareli Teknosa bayisinden aldığım cep telefonunda 5 aylık kullanım sonucunda ortaya çıkan arızadan dolayı Tüketici Hakları'na başvurdum ve Tüketici Hakem Heyeti beni haklı buldu, para iadesi kararı çıkardı. Fakat Teknosa hiçbir şekilde ödeme yapmaya yanaşmadığı gibi her aradığımda ilgili firmayla yazışmalar sürüyor cevabı vermektedir.

28.04.2016 tarihinde icraya vermeme rağmen İcra Dairesi'nde bugün dosya takibinde icra kararının ellerine ulaştığı fakat herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmadığını belirtmek isterim. Teknosa müşteri hizmetlerini tekrar arayıp durumu sorduğumda, müşteri hizmetleri yine işlemlerin devam ettiğini ve başka bir şey söyleyemediğini bildirdi.

Başta kendim olmak üzere Teknosa'dan alışveriş yapan diğer insanlarımızında satış sonrası hizmette sıfırın altında olan Teknosa'dan alışveriş yaparken iki kez düşünmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Kasa İşlem Hatası/Geri Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Duygu K.
  09 Haziran
  13:12

  Halen daha Teknosa guya ıslem Yapacak ödeme Yapacak diye beklıyorum bu kadar rezıllık olamaz

 • Muhammet Duygu K.
  07 Haziran
  10:36

  Teknosa halen daha ugrastrmaktadır ödeme yapacaklarnı solemelerbe rağmen halen daha seslerı cıkmıyor. Mılletı enayı yerıne koyuyorlar resmen.

 • 25 Mayıs
  09:17

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com