14 Ekim 2016

Teknosa Yanlış Bilgi Veren Eleman.

Teknosa Panora ekstradan Mayıs ayında televizyon aldım. Aldığım televizyon ile beraber klavye hediye edeceklerini söylediler. (aksi halde hediye çeki veren Teknosa internet şubesinden alacaktım) aradan 5 ay geçtiği halde defalarca sormamıza rağmen klavye hediye edilmedi. Önce klavyenin temin edilemediği söylendi. (en büyük teknoloji ürün satan firması klavye hediye edemiyor!) daha sonra çağrı merkezinden şikayette bulununca şubeden gelen yanıt müşteriye, belki! Eğer! Firma gönderirse! Hediye edilebileceği oldu!

Yani beni kandırmakla kalmayıp, üstüne yalan söylediğimi söylemişler. Müşteri hizmetlerinden tekrar bunun için kayıt oluşturdum. Çalışanın kendi yetkisi dışında verdiği sözün arkasında durmaması hem bana, hem de Teknosa'nın kendisine yaptığı bir yanlış ve söylediği bir yalandır. 3. kez şikayet kaydı oluşturduk. Buradan da yazmak istedim. İnsan kandırmak bu kadar kolay olmamalı.

Mahmut 346 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön