Teknosa Web Siparişlerini Göndermiyor.

Emre M. |

29.11.2014 tarihinde Teknosa web sitesinde 223671632 siparişi oluşturdum. Sistemde ürün kargoda yazmasına rağmen herhangi bir takip numarası iletilmedi. 3-4 kez müşteri hizmetleri ile görüşüp mail atmama rağmen, web stoklarında tükendiği için mağazadan gönderim yapılacağı bilgisini aldım.

Ancak ne gelen bir ürün var ne de bana iletilen kargo takip numarası. Son konuşmamda da bana ne tarih ne de kargo bilgisi iletildi. Ürünün kargolanacağı mağaza hakkında da bilgi vermiyorlar. Muadil ürün göndermelerini istedim ama hiçbir konuda olmadığı gibi bu konuda da bilgi vermediler. İyi ki bu siparişi vermişim diyorum, en azından Teknosa'nın ne kadar amatörce işlediğini gördüm

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre M.
  14 Aralık
  19:23

  herhangi bir çözüm üretilmedi. sorunum çözülmediği halde şikayeti kapattılar. hala ürünüm de gönderilmedi. burada yazan çözümler tamamen sahte

 • Emre M.
  09 Aralık
  10:14

  Sipariş hakkında tarafıma herhangi bir dönüş sağlanmadığı için cevaplandı konumuna getirilmesini istemiyorum. Herhangi bir çözüm üretilmedi.

 • 09 Aralık
  10:12

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com