Teknosa Uzun Süren Tamir Süreci!

Gülbeyaz Akkök C. |

11.04.2015'de Rings AVM Teknosa şubeden Samsung Galaxy S5 telefon aldım tekno garanti sigorta yaptırdım. 4 Mayıs'ta telefonu düşürdüm garanti kapsamında yapılması için aynı mağazaya teslim ettim. 19 Mayıs'ta telefonu teslim almaya gittiğimde telefonda aynı arızanın devam ettiğini gördüm teslim almadım iade verdim. Tekrar servise gönderildi bugün ilk işlemden itibaren 20. İş günü. mağaza ile görüştüğümde işlemin devam ettiği dışında bilgi alamıyorum. Süreç çok uzadı paramın iadesini istiyorum artık. Teknosa gibi büyük bir kuruma güvenerek ürün aldım ve satıştaki kişiler önerdi sigorta yaptırdım, kurumun büyüklüğünü satış sonrası bu tarz hizmetlerin kalitesi belirler, yardım istiyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülbeyaz Akkök C.
  03 Haziran
  15:05

  Teknosa çağrı merkezinden arandım ama hala sonuç alamadım. Teknosa mağazası telefonun yetkili serviste işlem gördüğünü belirtiyor, yetkili servisi arıyorum onlara o telefonun girişinin dahi olmadığı belirtiliyor telefonun akıbeti ile ilgili acil dönüş istiyorum. Muhatap bulamıyorum, bu kadar büyük bir kurumla bu durumun yaşanması çok şaşırtıcı. Bırakın Teknosa\'dan bir daha ürün almayı çevremdekilere de Teknosa\'dan ürün aldırmayacağım artık. Durum ile ilgili bugün de bir sonuç alamaz isem benimle değil artık tüketici mahkemeleri ile uğraşacaklar.

 • 01 Haziran
  09:48

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com