Teknosa Ürünün Teslim Edilmemesi.

Ferhat Ç. |

29 Aralık ve 30 Aralık 2014 tarihlerinde Teknosa.com'dan 2 ayrı siparişle verdiğim telefonlarımdan ilki kargo teslim edilmeyip, Teknosa'nın kargoyu geri alması diğer kargonun ise kargoda yazmasına rağmen ne kargo takip numarası aktif olup ne de kargo elime ulaştı. Bu sebeplerden dolayı Teknosa.com'dan şikayetçiyim ve kargolarımın bir an önce adreslerime teslim edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat Ç.
  08 Ocak
  11:32

  Merhabalar tekrar,

  teknosa daha önceki şikayetimde geç kargo gönderip teslim etmediğini yazmıştım bu sefer ise alışverişi iptal etmiş bulunmakta ve hatanın kendilerinde olmadığını bankadan kaynaklandığını belirtiyor ama ben alışverişi 3 d ile güvenli bir şekilde yapmıştım ayrıca banka ile görüşmemde ise alışverişi kendilerinin iptal etmediklerini ısrarla belirtiyorlar. Ayrıca alışverişlerimde 500 TL'lik kurumsal çek kullandım ve çekler ise hala tekrar kullanıma açılmamış görünmemekte. Saygılar.

 • 06 Ocak
  18:55

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com