Teknosa Ürünün Kasa Fiyatı Reyon Fiyatının İki Katı Çıktı!

Hasan D. |

10.05.2014 tarihinde Teknosa Vialand mağazasına gittim (Pioneer s-21w)marka ve model ürünü aldım kasaya gittim. Üzerinde 149.90 tl fiyat vardı. Ürün kontrolünü yaptım, parasını verip alacaktım sistemde 299.00 tl çıktı. Ürün üzerindeki model numarası ve fiyat etiketi üzerindeki model numarası aynı olmasına rağmen bu ürünü alamadım.

Bu olaya mağaza personelinden 4 kişi de tanık olmuştur. Hayal kırıklığı yaşadım. Genel merkezimizle görüşüp sizi arayacağız dediler ama ne arayan var nede soran.

Etiketler :

Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Reyon-Kasa Fiyat Farkı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan D.
  18 Mayıs
  13:50

  Sonuç olumsuz.ve memnun değilim

 • Hasan D.
  16 Mayıs
  11:06

  Teknosa olayı sonuçlandırdı ve olumsuz cevap verdi.Müşteriyi memnun edemediler.sonrada yazıda gördüğünüz şekliyle"müşteri memnuniyeti bizim için önem taşır"gibi kelime oyunları yapıyorlar.müşteriyim ve aldığım olumsuz cevap karşısında hiç te memnun değilim.Mağazadaki çalışanına bu farkı siz ödeyin ve müşteriye ürünü verin diyecek kadar küçük bir şirket teknosa.O ürünü nasıl gönül rahatlığı içinde kullanabilirsinizki? SONUÇ OLUMSUZ...

 • 16 Mayıs
  10:32

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com