İnci T. Teşekkür Mesajı

şikayetimden sonra süreci hızlandırdıkları için teşekkür eder, olay müşteriyi delirtmeden önce personelinin insiyatif alarak konuyu çözmelerini dilerim

Teknosa Ürünümün Camı Kırık Çıktı Halen Yenisi Gelmedi!

İnci T. |

9 Ağustos 2014 Cumartesi Teknosa Silivri Mağazasından 55 inch Samsung Smart TV satın aldım. Ürün tesliminde cami kırık çıktı, servis resmini çekip, geri paketleyip, bizden haber bekleyin diyerek ürünü alıp gitti. Aynı gün, Teknosa Call Center'ı aradığımda yanıtlayan kişi adımı bile almadan olayı Samsung'un prosedürüne bağladı. 11 AĞustos 15.30 itibarıyla Teknosa Bayi'sinden veya Samsung Servisi'nden halen bir arayan olmadığı gibi bayiyi sabah aradığımda bayi bana Samsung'u muhatap gösteriyor. Şu an aradığımda telefonu açan yok. Tamir etmeye çalıştıklarından şüphem var. Bana ambalajından ayıplı çıkan bir ürünü satan Teknosa'dan acilen yenisini istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İnci T.
  28 Ağustos
  10:16

  şikayetimden sonra süreci hızlandırdıkları için teşekkür eder, olay müşteriyi delirtmeden önce personelinin insiyatif alarak konuyu çözmelerini dilerim

 • İnci T.
  28 Ağustos
  10:13

  Şikayetim üzerine firma beni arayarak sorunu çözeceğini belirtti, ancak zamanlama konusunda bilgi veremedi, olayı Samsung'un onayına bağladı. Firma yetkilisinin beni aramasından 1 saat sonra sorun çözüldü ve bu durum bir miktar memnuniyet yarattı.

  Ancak yine de kırık çıkan ve teslim bile alamadığım bir ürünün yenisinin beni çileden çıkartmadan aynı gün veya hemen ertesi gün verilmesi gerektiğini, müşteriye dünya para ödeyerek aldığı bir ürünü hem teslim edemeyip hem de bilgisiz bırakmamaları gerektiğini düşünüyorum. Ayıplı çıkan bir malı hiçbir başka sebep olmaksızın 7 gün geçmediyse değiştirme hakkım varken Teknosa'ya 4 gün bekletmeyi, üstelik de ben şikayet etmesem kimsenin işine sahip çıkıp bilgi vermemesini yakıştıramıyorum.
  Teşekkürler

 • 11 Ağustos
  18:32

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com