Teknosa Ürünümü Göndermiyor!

Metin Ö. |

04.01.2014 Tarihinde Teknosa.com adresinden aldığım telefonu teslimat kurallarına göre 1-3 iş gününde teslim etmeleri gerekiyor. Ancak 09.01.2014 itibariyle teslimat değil kargoya dahil verilmedi ürün. Müşteri hizmetleri 07.01.2014 tarihinden beri 3 defa aradım ve ilettim ancak her seferinde işlemi hızlandırmak için talimat veriyorum demelerine rağmen bu zamana kadar kargoya teslim edilmedi ürünüm. Nedenini sorduğum zamanda açıklayamıyorlar biz de nedenini bilemeyiz diyorlar.

Böyle birşey mi olur mu? Parasını almaya gelince kuruşunu bırakmayan şirket kendi kurallarına yazdığı 1-3 iş günü içerisinde teslim kuralına neden uymuyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin Ö.
  12 Ocak
  12:20

  Olmayan ürünü sattınız ve şu anda hala teslim edemiyorsunuz birde memnuniyet anketimi yapıyorsunuz. Pazartesi günü hayali bir ürün sattığınızdan dolayı tüm yasal işlemleri başlatıyorum.

 • Metin Ö.
  09 Ocak
  16:58

  Teknosa genel müdürlüğünden Fatma hanımla görüştüm ve stoklarda olmayan bir ürün bana satılmış. Şu an resmen olmayan bir ürünü bana 349 liraya 5 taksit ile sattılar.

  Resmen yasadışı işlem.

 • 09 Ocak
  16:00

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • Metin Ö.
  09 Ocak
  12:52

  Biraz önce tekrar müşteri hizmetleriyle görüştüm ve bana beni hiç ilgilendirmeyen bir sebep sundular. Bu da;

  Almış olduğunuz ürün internet stoklarımızda olmadığı için mağazadan talep edilmiş. Mağaza bize ne zaman gönderirse bizde size o zaman göndereceğiz.

  İnternet stoklarında olmayan ürünü neden satıyorsunuz? Neden alıcıyı bu konuda bilinçlendirmeyip 1-3 iş günü içinde teslim garantisi veriyorsunuz? Kullanıcılarla dalga mı geçiyorsunuz. 4 iş günü olmasına rağmen hala mağazanın keyfini bekliyorum resmen.