Teknosa Ürünümü Göndermedi!

Tevfik Dinçer T. |

Teknosa internetten lg nexus4 aldım. Ürün 3 gün içinde teslim edilecekken 7 gündür ortada yok paketlemişler ama göndermiyorlar. 3 gündür para iadesi talep ediyorum yoğunluktan 5 dakikalık işi yapamıyorlar. Ürün istiyorum ürünü göndermiyorlar, hafta sonu iş için şehir dışına çıkacağımı mobil internete ihtiyacım olduğu için 1 hafta önceden sipariş verdiğimi bildirdim.

Durumun acil olduğunu anlattım maillerimi takip edemeyeceğimi bildirdim. Hiçbir çözüm yok. Teknosa senin yüzünden wınn almak zorunda kaldım. Koca bilgisayarı dağ bayır taşıyorum. Bari 7 günde ürün gönderemiyorsun. 1 günde para iadesi yap.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tevfik Dinçer T.
  18 Kasım
  14:40

  hala siparişiniz paketlend gözüküyor 8 günden beri bir çözüm bulamadınız mı ? çok hızlısınız maşallah en kısa zaman diyorsunuz 10 dakikadır müşteri hizmetleri telefonumu açmıyor sabah aradım cevap veren yok 20 dakika bekledim

 • 16 Kasım
  18:34

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com