10 Eylül 2013

Teknosa Ürünü İade Edemiyorum!

10 gün önce Çeşme Marina'daki Teknosa'dan Samsung galaxy S3 aldım. 2 gün sonra kamerası çalışmadı. Geri götürdüm. Servise gönderdiler. Aradan 6 gün geçti tekrar Teknosa'dan gittim telefonumun iadesini istediğimi söyledim.

Mağaza müdürü benim konuştuğumu dinlemezlikten gelince, bende sinirlendim. Elimdeki torbayı yere attım. Mağaza müdürü bizi dışarı çıkarması için güvenlik çağırdı. Bizi sanki suçlu yerine koydu.

Yaptığı büyük bir kabalık. Müdürden şikayetçiyim. Telefonumun iadesini istiyorum. Ben şuanda telefonsuzum. Ben Teknosa'dan güvenip telefon alıyorum, onların yaptığına bak. Telefonumun iadesini almazlarsa bir daha oradan alışveriş etmem. Müşteriye nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen Teknosa telefonumu geri iade al.

Ayşen 81 Okunma

Cevaplar

  • Ayşen12 Eylül 2013

    Evet beni aradılar ama sorunum hala giderilmedi.ben telefonun iadesini istiyorum telefondan birkere soğudum Biran önce iade alınmasını istiyorum. Ben telefonun ilk taksidini ödedim zehir olsun ben hala telefonsuzum siz olsanız ne yaparsınızteknosa müşteriye hizmet veremiyor memnun bırakmıyor ben birdaha teknosadan alışveriş etmem beni mağdur bıraktılar müşteri memnuniyeti sıfır

  • Teknosa Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön