16 Mayıs 2013

Teknosa Ürünü İade Almıyor!

2012 kasım ayında bir cep telefonu aldım ve bu zamana kadar aynı hatalardan dolayı dört kez servise gitti geldi fakat sorun giderilmedi. İade almalarını yerine başka telefon almak istediğimi defalarca kez dile getirmeme rağmen iade almadılar. Hele bir de TEKNOASİST bölümünde personeller sanki bedava ürün vermişler gibi insanı azarlamaya kalkıyorlar. Bu mudur müşteri memnuniyeti dediğiniz? Bu mudur satış sonrası destek dediğiniz? . İade alınması için mahkemeye gitmem gerekiyormuş. Birde dalga geçer gibi eski servis raporuyla telefonu geri gönderiyorlar.

Nergiz 84 Okunma

Cevaplar

  • Nergiz 27 Mayıs 2013

    teknosa müşteri hizmetleri beni aradı ve beşinci kez telefonumu servise göndermemi ve o şekilde ayrıcalıklı ilgileneceklerini söylediler. dediklerini yaptım bakalım bu sefer ne olacak diye. servise gönderdim ve ekinede şikayetlerimin yazılı olduğu bir liste koydum. telefonumun iadesini istediğimi belirttim. ve yine bana yazılım güncellemesi yaptıklarını kendilerinin bir hata gözlemlemediklerini bu sebeple de iade alamayacaklarını belirtmişler. bu nasıl müşteri memnuniyetidir anlamıyorum. ve bana söyledikleri en güzel şey İSTERSENİZ YASAL YOLLARDAN HALLEDİN İSTEĞİNİZİ.

  • Teknosa Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön