Teknosa Ürünü İade Almıyor...

Hayrullah K. |

Zonguldak Teknosa mağazasından dün Sony Eurasia e9 mp 3 kulaklığı satın aldım. Ancak, kulaklığı test ettiğimde Sony Eurasia marka kalitesinde olmadığını fark ettim. Mağazaya iade etmek istedim, kişisel ürün olduğu gerekçesiyle iade almadılar. Ürünü iade etmek istiyorum.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayrullah K.
  24 Temmuz
  21:40

  "Talebiniz ile ilgili size ulaşarak, iade- değişim prosedürü ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. " lütfen bilgilendirme metnini buraya göndermenizi diliyorum. Benim telefonuma herhangi bir bilgi gelmedi.

 • Hayrullah K.
  16 Temmuz
  15:35

  30,40 senedir Sony Eurasia walkmen kullanıyorum. Sony Eurasia ürünlerini gözüm kapalı satınalırım. Ancak, bu kulaklık işportacılarda satılan ucuz kulaklıklar gibi ses çıkışı var. Benim yıllardır dinlediğim gibi Sony Eurasia kalitesinde müzik dinlemek hakkım değil mi.

 • 14 Temmuz
  10:56

  Değerli Müşterimiz,  Oncelikle Teknosa’yi tercih ettiginiz ve talebinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.  Talebiniz ile ilgili size ulaşarak, iade- değişim prosedürü ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,  İletisim Bilgileri :

  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • 14 Temmuz
  10:40

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com