Teknosa Ürünü İade Almıyor.

Adil Ü. |

Kent Meydanı TeknoSA şubesinden dün almış olduğum Gamemaster gp-377 markalı oyun kolu üzerinde yazan dual shock özelliğine sahip değil ve ürün kalitesi çok düşük. Bir sonraki gün mağazaya gidip problemimi ilettiğimde ilk görüştüğüm kişi sadece internetten yapılan satışlarda iade alabildiklerini, daha sonra görüştüğüm kişi ürünün vakumlu ürün olduğunu ve iade alamayacağını sadece teknik servise tamir için gönderebileceğini söyledi.

Bahsi geçen ürünün kutusunda yazmış olduğu özelliğe sahip olmaması ve ürünün kalitesinden memnuniyetsizliğim, şubede görüşmüş olduğum personelin kafa karıştırıcı, tutarsız ve ilgisiz tavırlarından kaynaklı mağduriyetim bulunmaktadır.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme Personel Davranışı Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adil Ü.
  13 Temmuz
  12:55

  Yaşamış olduğum soruna dönüş dahi yapmadan problemim çözümlenmiş gibi gözükmesi ve üstüne üstlük karşıma birde "çözüm süreci değerlendirme anketi" çıkarılmasını anlamıyorum.

 • Adil Ü.
  13 Temmuz
  12:48

  Firma tarafından herhangi bir dönüş yapılmadı.

 • 10 Temmuz
  13:06

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com