15 Nisan 2013

Teknosa Ürünü Geri Almıyorlar!

Teknosa capitolden hediye çeki ile mp3 aldım, hediye çeki ile ürünü aldım, daha ürünü alırken problem yaşamaya başladım, hediye çekiyle alırken yarım saat mağazada kasada bekledim, fatura kesemediler irsaliye verdiler. kasadaki görevliye bu irsaliye ile her yerde bir şey olursa değişim olur mu dedim tabiki dedi, ama nerde!!

Ürün çok kötü çıktı Teknosa' nın 2 mağazasına gittim ama ürünü değiştirmediler. Fatura istediler fatura vermediler dedim, size dönüş yapacağız diye telefonumu aldı ( Suadiye Teknosa ) ama geri dönüş yapan yok, mp3 geri verip başka alacağım diyorum fatura istiyorlar. faturayı zaten siz vermediniz diyorum birşey diyemiyorlar. çok prof. bir mağazacılık.

Tandoğan 37 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön