24 Ekim 2015

Teknosa Ürün Teslimi, Müşteri Hizmetleri ve Web Sitesi Sorunları!

Teknosa'dan bir hafta önce Erzurum mağazasından teslim almak için ses sistemi siparişi verdim. Ancak hala ürün mağazaya gelmedi. Web sitesinden e-posta ile ulaşmaya çalışıyorum. Kullanılabilir olmadığından gönderemiyorum. Mağazanın telefonu çalmasına rağmen açan olmuyor. Müşteri hizmetlerini siparişi ilk verdiğimde aradığım perşembe günü teslim edilir dendi. Şu an arıyorum ancak meşgul çalıyor. Perşembe günü mağazaya uğradığımda kargonun gelmediği söylendi. Teselli eden tek yönü personelinin nezaket ve ilgisi. Teknosa geriye kalan her yönüyle tam bir fiyasko. Teknolojik ürünlerde ilk tercihim Teknosa idi. Ancak bundan sonra kapısının önünden dahi geçmem.

Hikmet 57 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet28 Ekim 2015

    İlk yapmış olduğum şikayetime ilişkin hiçbir işlem yapılmadığı için yeni bir şikayet açıyorum ve soruyorum. 223946560 No.lu siparişimi göndermeyi düşünüyor musunuz?

  • Hikmet24 Ekim 2015

    Değerlendirmeye alınan ne acaba. Bir haftadır sipariş teslim edilecek. Çok da zor bir iş değil. Salı gününden beri mağazaya sevk ediliyor diyor.netice yok.

  • Teknosa Temsilcisi24 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön