Teknosa Ürün Teslimatında Sorun Yaşattı.

Tayfun B. |

16 şubat pazar günü Aydın Söke Teknosa'dan tv aldım. Didim'de oturduğum için pazartesi kargoya verileceğini ve salı günü evime kurulacağını söylediler. Didim Teknosa'da varmı diye sordum. Güya aradılar sistemden baktılar ve olmadığını söylediler. Fakat öğrendim ki Didim Teknosa'da 3 tane varmış. Yani kandırıldım.

Bu arada Didim Söke arası 20-25 dk. dır. UPS kargodan mesaj geldi ve 20 şubat perşembe akşam 18:00'a kadar ürünümü alacağım bilgisi geldi. Daha önce teslim edilemezmiş. Söke Teknosa personelleri tarafından Didim'de olmadığı ile ilgili bana yalan söylendi. Ayrıca teslim günü ile ilgili kandırıldım. Söke Teknosa'yı aradım yapacak bir şey yokmuş. Bazen böyle olabiliyormuş.

Etiketler :

Adreste Kurulum Montaj Geç Teslimat Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun B.
  16 Mart
  23:26

  teknosa beni aradı. şikayetimi değerlendireceklerini söylediler ve kapattılar. hepsi bu kadar. şikayet ettiğim mağazada her şey aynı tas aynı hamam gidiyor. bi değişiklik yok. milleti kandırmada teknosa bir numara...

 • Tayfun B.
  24 Şubat
  20:30

  Teknosa müşteri hizmetleri sadece beni aradı ve şikayetim hakkında bilgi aldı. Çözüm adına herhangi bir şey olmadı.

 • 20 Şubat
  14:51

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com