24 Ekim 2015

Teknosa Ürün Teslimatı Yapamıyor!

Tekonosa'nın internet sitesinden 22.10.2015'te alışveriş yaptım. Ürünün kargoya verildiğiyle ilgili bilgiden başka hiçbir bilgilendirme yapılmadığı için kargo takibi yapamadım. (Kargo şirketi UPS) Teslimat adresi ile fatura adresi farklıydı. Bugün 24.10.2015 cep telefonuma kargo adresinde bulunmadığım için teslimat gerçekleştirilemedi diye bir mesaj geldi.

UPS Türkiye kargo şirketini aradığımda teslimat adresi yerine fatura adresine kargomun gittiğini öğrendim. Adres güncellemesi için Teknosa ile görüşmemi söylediler Teknosa'yı aradım bilgilerin hafta içi güncellenebileceğini o sürede hiçbir şey yapılamayacağını söylediler. İş ciddiyetinden uzak müşterisini mağdur eden bu kurumdan şikayetçiyim!

Gulay 69 Okunma

Cevaplar

  • Gulay26 Ekim 2015

    Benim kargom fatura adresine gitti diye haber veriyorum, buradan yazıyorum, "düzelteceğiz gerekli yerlere iletildi" dediler fakat yine o kargo fatura adresine gitti. Bu ciddiyetsizliğe söyleyecek söz bulamıyorum ve bir daha asla Teknosa'dan alışveriş yapmayacağım.

  • Teknosa Temsilcisi24 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön