Teknosa Ürün Teslimatı Yapamıyor!

Gulay G. |

Tekonosa'nın internet sitesinden 22.10.2015'te alışveriş yaptım. Ürünün kargoya verildiğiyle ilgili bilgiden başka hiçbir bilgilendirme yapılmadığı için kargo takibi yapamadım. (Kargo şirketi UPS) Teslimat adresi ile fatura adresi farklıydı. Bugün 24.10.2015 cep telefonuma kargo adresinde bulunmadığım için teslimat gerçekleştirilemedi diye bir mesaj geldi.

UPS Türkiye kargo şirketini aradığımda teslimat adresi yerine fatura adresine kargomun gittiğini öğrendim. Adres güncellemesi için Teknosa ile görüşmemi söylediler Teknosa'yı aradım bilgilerin hafta içi güncellenebileceğini o sürede hiçbir şey yapılamayacağını söylediler. İş ciddiyetinden uzak müşterisini mağdur eden bu kurumdan şikayetçiyim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gulay G.
  26 Ekim
  19:58

  Benim kargom fatura adresine gitti diye haber veriyorum, buradan yazıyorum, "düzelteceğiz gerekli yerlere iletildi" dediler fakat yine o kargo fatura adresine gitti. Bu ciddiyetsizliğe söyleyecek söz bulamıyorum ve bir daha asla Teknosa'dan alışveriş yapmayacağım.

 • 24 Ekim
  15:28

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com