Teknosa Ürün Teslimatı Sorunu.

Tuna Ç. |

16.08.2015 tarihinde Cevahir AVM Teknosa şubesinden TV buzdolabı ve çamaşır makinesi aldım. Satış görevlisi ürünlerin stokta mevcut olduğunu ve 18.08 itibariyle isteğim gün elimde olacağını söyledi. Kamu çalışanı olduğumdan ancak Cumartesi kargoyu bekleyebileceğimi belirttim. Satış görevlisi cumartesi saat 13:00'de ürünlerin mutlaka elimde olacağını garanti etti.

22:08 tarihinde saat 12:00'de kargoyu beklemeye başladım. Telefonlar 17:00'ye kadar denememe rağmen hiç açılmadı. 17:00'de kargocu arkadaş elinde sadece TV ile çıkageldi. 24.08 tarihinde yine aynı durum. Akşama kadar beklememe rağmen hem kalan ürünler gelmedi hem de telefonlarım acımadı. Ne telefonlar açıldı ne kargo bilgisi verildi.

Etiketler :

Eksik Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuna Ç.
  27 Ağustos
  10:10

  3568335 no.lu şikayetim üzerine hem Cevahir AVM den hem de müşter temsilci hattından arandım. İki tarafta ürünün gün içerisinde teslim edileceğini söylediler. Fakat gece geç saatlere kadar beklememe rağmen gelen giden olmadı. Yola çıkmış ürünün teslim olmamasını anlayamıyorum. Teslimat Yapacak birimle ilgili bilgi verilemiyor olması da garip. Yine müşterilerinizin memnuniyetine verilen önem tavan yapmış durumda.

 • Tuna Ç.
  26 Ağustos
  09:45

  3568335 No.lu şikayetim üzerine hem Cevahir AVM den hem de müşter temsilci hattından arandım. İki tarafta ürünün gün içerisinde teslim edileceğini söylediler. Fakat gece geç saatlere kadar beklememe rağmen gelen giden olmadı. Yola çıkmış ürünün teslim olmamasını anlayamıyorum. Teslimat Yapacak birimle ilgili bilgi verilemiyor olmasıda garip. Yine müşterilerinizin memnuniyetine verilen önem tavan yapmış durumda.

 • Tuna Ç.
  25 Ağustos
  10:52

  "Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. " bile kopyala yapıştır. Memnuniyete verilen ilgi göz kamaştırıcı.

 • 25 Ağustos
  10:46

  Değerli Müşterimiz,

  Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.


  Saygılarımızla,

  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com