19 Mart 2013

Teknosa Ürün Tanıtımında İlgisizlik!

Eryaman outlet alışveriş merkezindeki teknosa mağazasına gittim internette samsung p3105 galaxy tab 2 7 0 3g whıte tablet pc ürün ankara eryaman optimum mağazasında var olarak gözüküyor. ancak mağaza personeli en fazla 6 adet tablet ürünü size gösteriyor başka çeşit yok mu dediğinizde 1 hafta sonra gelin deniliyor. stand açmadık şuan haftaya açılacak deniliyor. stokta olan bir ürünü almak istediğimizde neden stand bekleyelim.

Volkan 54 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 23 Mart 2013

    3 gün önce 19.03.2013 tarihinde SAMSUNG P3105 GALAXY TAB 2 7 0 3G TABLET PC ürünü aldım fiyatı 799 tl iken 22.03.2013 tarihinde 699 tl olarak değiştirilmiş. Serbest piyasada indirimler yapılabilir ancak güncel ve yeni ürün üzerinde 100 tl gibi bir indirim yapıldığında önce alan müşteri mağdur oluyor. İndirim farkının tarafıma hediye çekiyle iade edilerek mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum. Böyle büyük bir teknoloji uzamanının fiyatlarına güvenerek aldığımız ürün üzerinden böyle bir mağduriyet yaşamak gerçekten üzücü. İndirimlerin zamanlarının müşteriyi mağdur etmesinden şikayetçiyim.

  • Teknosa Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön