18 Nisan 2016

Teknosa Ürün Gönderilmedi!

Teknosa.com'dan 13.04.2016 tarihinde aldığım televizyon ürün açıklamasında aynı gün kargo yazmasına rağmen bugün 6. gün ve hala tedarik ediliyor gözüküyor. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen hala gönderilmedi. Anlamadığım Teknosa stoğunda olmayan ürünümü satıyor? Müşteri hizmetleri sadece kayıt almaktan başka bir şey yapamıyor mu? O zaman müşteri hizmetlerine ne gerek var mail olarak gönderelim sorunumuzu daha iyi. Boşuna personel parası ödemezsiniz. Sabancı gurubu çok sevmeme rağmen günlerce çözüm bulunamamış olması buraya yazmama sebep oldu. Teknosa'ya ve Sabancı gruba yakışmadı.

Serdar 59 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 18 Nisan 2016

    Böyle bir pişkinlik böyle bir rahatlık görmedim. Müşteri hizmetlerinden aradılar ürünü ne zaman gönderebiliriz bilmiyoruz dediler. Koskoca Teknosa ürün sayfasında aynı gün kargo yazıyor ve aradan geçen 6 güne rağmen hala ne zaman göndeririz bilmiyoruz bekleyin ya da iptal edin diyor. Bu rahatlık nereden? Madem gönderemiyeceksiniz neden satıyorsunuz? Bu kadar gün nedene bekletiyorsunuz. Ya her şeyi anlarımda siz böyle çagrı merkezi personelini nereden buluyorsunuz. Herkese önerim teknosa'dan asla ürün almayın alırsanızda bekleyin bi gün gelir. Bide çagrı merkezini hiç aramayın yoksa mazallah oradaki çalışanlar tarafından fırça yiyebilir paranızla rezil olursunuz.

  • Teknosa Temsilcisi18 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön