16 Mayıs 2013

Teknosa Ürün Değiştirme!

Teknosa mağazasından aldığım asus marka notebook'un mousepadi arızalı çıkınca bilgisayarı mağazaya götürdüm ve oradan da servise gitmesi gerektiği söylendi. servise giden ürün ile ilgili olarak 20 gün kadar sonra doa kapsamında değişim geldi, fakat hiç bir mağazada söz konusu ürünün sıfırı olmadığından ya teşhir ürünü verelim yada iade çekelim dediler tabiki bende iade çekini aldım.

Daha sonra 2 hafta sonra kadar iade çeki ile bu sefer toshiba marka bir notebook aldım ve biraz da acelem olduğundan deneme yapmadan eve götürdüm fakat 2. kez şok oldum çünkü bilgisayar çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyordu. ürünü aldığımın 1 gün sonrası mağazaya götürdüm yine servise göndereceğiz.

İrfan 57 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön