04 Nisan 2016

Teknosa Ürün Değişimi Yapılmadı!

Teknosa web sitesinden, 26.04.2015 tarihinde aldığım Samsung S 3 mini akıllı telefonu, 23.01.2016 tarihinde bulunduğum şehirde tamir için Teknosa müşteri hizmetlerine teslim ettim. Tamirini yapamadılar ve yenisiyle değiştirmediler. Tüketici Hakem Heyeti'ne verilmek üzere talep ettiğim belgeleri Teknosa tarafıma vermedi. Teknosa sattığı ürünün arkasında durmamıştır. Ürün tamir edilemedi yenisiyle değiştirilmedi.

Mart 2016 sonuna kadar talep ettiğim belgeler tarafıma verilmemiştir. Web sitesinde''1 yıl garanti kapsamındadır'' bilgisiyle aldığım telefonun, müşteri hizmetlerinde sadece 6 ay garantili olduğunu öğrendim. Tarafıma e-fatura verilmedi. Onlarca kez çağrı merkezinde ve mail ile talep oluşturmama rağmen bir sonuç alamadım. Teknosa'yı bu işlemlerinden dolayı kınıyorum.

Sabri 91 Okunma

Cevaplar

  • Sabri'nin Teşekkür Mesajı13 Nisan 2016

    Sayin Teknosa yetkilileri, uyari üzerine konuyla titizlikle ilgilenmislerve kısa surede sorunu halletmislerdir. Kendilerine bu duyarliliklarindan dolayı teşekkür ediyorum. Saygilarimla Sabri B.

  • Teknosa Temsilcisi04 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön