Teknosa Ürün Değişimi İçin Bekletiyor.

Savaş U. |

31.10.2014 tarihinde Teknosa internet mağazasından teslim almış almış olduğum Samsung galaxy note 4 telefonumu, sim kart takılı iken uyku modunda sürekli şarj tükettiği gerekçesiyle 11.11.2014 tarihinde değişim amacıyla Teknosa'nın Gebze'de bulunan internet deposuna mağaza aracılığıyla gönderdim.

Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturmama rağmen tarafıma geri dönüş yapılmıyor. Gebze'de ki deponun iletişim bilgilerinin de tarafıma verilemeyeceği söyleniyor. 2299 TL para verip sıfır cihaz alıyorum güvenilir diye Teknosa'dan alıyorum fakat arızalı cihazın değişimi için beklemek zorunda kalıyorum. Değişimin ivedilikle yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesi istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş U.
  14 Kasım
  16:18

  An itibariyle hala tarafıma dönüş yapılmadı.Bekliyoruz bakalım okuduğunuz üzere, her şikayete olduğu gibi standart cevap yazmışlar o kadar. Geri dönüş yok

 • 13 Kasım
  17:24

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com