Teknosa Ürün Deforme Olmaya Başladı!

Ridvan K. |

Teknosa'dan iPhone 5S telefon aldım. Ürüne ekstra tekno garanti yaptırdım malum mağdur olmayalım diye. Lakin ürünün ön camında kalkmalar açılmalar başladı. Bende Marmara park AVM'deki Teknosa şubesine ürünümü servise gönderilmesi için bırakmaya gittim. Bana ürünü gönderelim dediler, tamam dedim buraya kadar her şey normaldi.

Lakin servis sürecinde kullanmak için cihaz talep ettiğimde bana cihaz ellerinde kalmadığını söylediler. Bende dedim ki ben hem ekstra garanti yaptırdım hem de mağdur ediliyorum yapacak bir şey yok dediler yani cihazımı garantiye bırakamadım ve benim bunu 6 ay içinde üçüncü denemem oluyor. Sırf bu yüzden 6 aydır belirli aralıklarla Teknosa'ya uğruyorum ama nafile.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ridvan K.
  16 Ocak
  12:27

  Bu sabah Teknosa'dan aradılar müşteri hizmetlerinden. Müşteri mağdur etmemek için ilgileneceklerine; birde bana bilmişlik yaptılar ya helal olsun sana Teknosa. Bayağı iyi ilgililer müşteriyle nasıl konuşulur yaklaşılır daha onu öğrenememişler.

  Sıkıntım hala çözümlenmedi çünkü çözmek istemiyorlar.

 • 15 Ocak
  13:40

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com