Teknosa TV Kumandası 2 Haftadır Gelmedi.

Murat Ö. |

İzmir Forum Bornova Teknosa ekstra mağazasından 02 Temmuz'da LG 55" TV aldım. Yanlış kumanda göndermişler kurulumda çalışmadı. 2 gün sonra gittim mağazaya, şimdilik başka kumanda verelim İstanbul'dan yeni kumanda isteyeceğiz gelene kadar idare edin dediler. Eve gittim bozuk kumanda vermişler o da çalışmadı. Mağazayı arıyorum telefonu açan yok. Bugüne kadar arayıp bilgi de vermediler. Bu nasıl saçmalık ayıplı mal satıyorlar pişman oldum TV alacağıma. Kumandasız bir işe yaramıyor TV iade etmek istiyorum. Şikayetçiyim. Sanayi ticaret bakanlığı ya da tüketici mahkemesine de şikayet edeceğim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  02 Ağustos
  15:49

  Geçen gün kavga etmeyi de göze alarak. teknosa'ya gittim. Bana TV'yi satan LG yetkilisi çocuğu buldum. Tabi o kadar zaman geçince beni tanımadı bile. Neyse hatırlattım ve gitti bana bir kumanda çıkarttı bu sizin TV nin kumandası dedi. Dedim bi daha sorun çıkmasın verdiğiniz 2 kumanda da biri uymadı biri bozuk çıktı dedim. Yok yok bu sizin kumanda bu olur dedi. Şüpheyle ve Allah'ın hakkı 3 tür deyip aldım kumandayı. Neyse mutlu son 3üncüde kumanda işim halloldu. Ancak beni arama zahmeti göstermediler. Ben gitmesem kumanda orada çekmecede duruyor olacaktı. kim bilir İstanbuldan istetip getirdikleri de şüpheli. Neyse bu sorun halloldu.

 • Murat Ö.
  28 Temmuz
  13:16

  Ne ürün almışım. Koca Teknosa bir TV kumandasını temin edemedi. Haftaya TV'yi alalı 1 ay olacak. Adamlar belki fabrikada binlerce TV kumanda üretti. Ama bizim kumanda ne hikmetse... Sanırım bana özel eşi benzeri olmayan bir kumanda üretiyorlar. Tabi işin iyisi 6 ayda çıkarmış. Ama ben mahkemeye gitmeye karar verdim. Böyle sorumsuzluk olmaz.

 • 21 Temmuz
  09:29

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com