Teknosa Turuncu Puanlarım Yüklenmiyor.

Ahmet G. |

30 Mart 2016 tarihinde 2**8 no.lu siparişle 587 TL'lik bir alışveriş yaptım, 12 Ağustos 2016 tarihinde ise 2**3 no.lu siparişle 4197 TL'lik başka bir alışveriş yaptım. Ancak 2**3 no.lu turuncu kartıma herhangi bir puan yüklenmedi. Teknosa müşteri hizmetlerini aradığımda, 20 temmuz'dan itibaren puan yüklenmediğini söylediler, ancak sitede böyle bir uyarı yok. Aksine "yaptığınız alışverişlerden her 1 TL için 1 turuncu puan kazanırsınız. Her 500 turuncu puan için 7,5 TL'lik puan çekine hak kazanırsınız. " diye yazıyor.

Ekran görüntüsünü aldım, bundan sonra değiştirirlerse bilemem. Temsilci ayrıca turuncu indirimlerin olduğu günlerde de puan kazanamayacağımı söyledi. Ancak sitede "turuncu kampanyasında yapılan indirimli fiyatlar üzerinden turuncu puan kazanılamaz. " diye yazıyor, ancak benim aldığım ürünlerde zaten turuncu indirim yoktu. Puanlarımın yüklenmesini istiyorum.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  15 Ağustos
  19:04

  Bugün Teknosa'dan arandım, ancak bana bir puan yüklemesi yapamayacaklarını söylediler. Ben sitenizde yapacağınızı söylüyorsunuz dediğimde sitenin güncelleneceğini söylediler. Ben de bana puan kazandıracak başka alışveriş siteleri yerine güvenilir olduğu için Teknosa'yı seçtiğimi ancak beni mağdur ettiğini belirttim. bir şey yapamayacaklarını belirtip telefonu kapattılar.

 • 15 Ağustos
  10:56

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com