31 Ekim 2016

Teknosa Tüketici Hakem Heyeti Kararı Uygulanmıyor.

Yaklaşık bir sene önce Teknosa'dan aldığım Sony Xperia Z3 compact marka telefonum arızalandı. Servise verdim, yaklaşık 20 gün sonra arıza giderildi diyerekten telefonu geri verdiler; ancak sadece format atmışlar. Eski arızayı aynı gün tekrar aldım ve bir kez daha garantiye gönderdim. İkinci gönderişimde 20 iş günü geçtiği için ücret iadesi talebimde bulundum; kabul edilmedi ve ben de hakkımı tüketici hakem heyetinde aramaya karar verdim. Bu süre içerisinde Teknosa firması Hakem Heyeti'ne verdiği savunmada telefonu sağlam bir şekilde teslim aldığımı ve uzlaştıgımızı söyleyerek alanen yalan söyledi. Yaklaşık 8 ay sonra karar lehime çıktı. Ancak Teknosa yine şaşırtmadı ve yaklaşık on gündür Hakem Heyeti kararını uygulamıyor ve paramı iade etmiyor. Kendilerini artık devletimizin yasalarına uymaya ve kanunları uygulamaya davet ediyorum. Yaptıklarınız koskoca firmaya yakışmıyor.

Tufan 387 Okunma

Cevaplar

 • Tufan09 Kasım 2016

  perşembe günü sizi icraya veriyorum. Hakkımı her türlü aramaya devam edeceğim; paramı sizin gibilere bırakmam.

 • Tufan06 Kasım 2016

  Beni icraya gitmeye zorlayan Teknosa ya buradan teşekkür ediyorum. Çok mu zor mahkeme kararına uymanız. Kurumsal firma anlayışınız buymuş demek ki. Beni de arayıp durmayın, boş yere rahatsız edilmek istemiyorum artık.

 • Teknosa Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön