06 Ağustos 2013

Teknosa Teslimatı Geç Yaptılar!

27.07.2013 Tarihinde Bayrampaşa forum Teknosa mağazasından tavsiye üzere LG marka tv ve ses sistemi satın aldık, mağazanın elinde ses sistemi bulunmadığı için teslimatı kendilerinin yapabileceği konusunda anlaştık. Teslimat için bizim için de uygun olan bir sonraki hafta sonu cumartesi günü saat 11:00 ile 13:00 için sözleştik. 13:30 itibariyle ürünler gelmeyince aramadığımız yetkili, çağrı merkezi,web sitesi kalmadı.

Sonuç teslimat 17:30 da gerçekleşti. Buna bağlı olarak erken gelecek servis programı değişti ve servisinde gelip gitmesi 19:30 bunca saati evde sınır harbiyle geçirdik. Teknosa mı bir daha mı? Asla.

Aylin 94 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön