Teknosa Teslimatı Geç Yaptı!

Yasin E. |

11 kasım pazartesi Teknosa.com.tr'den siparişini verdiğim siyah LG Nexus 4 telefon kargo süresi azami 3 gün olmasına rağmen 16 kasım cumartesi benim çabalarımla elime geçti ürün. Ürünün siyah olduğu bilgisi satın aldığım faturada ve Teknosa.com'da belirtilmesine rağmen telefonum beyaz geldi.

Bunun üstüne ben de telefonumu değiştirmeleri gerektiğini kendilerine ilettim. Her seferinde şikayet kaydı oluşturup 2 gün içinde arayacaklarını vaadetmelerine rağmen hep ben aradım. Ürünün stoklarında olmadığını bana en yakın Teknosa mağazasında olduğunu söylediler. Mağazaya gittim ellerinde zaten yokmuş. Hala 2 gün içinde bana dönüş yapılacağı söyleniyor. Ayrıca mağazada elimi çabuk tutmamı 7 günlük cayma hakkımın dolacağını söylüyorlar.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin E.
  25 Kasım
  19:52

  Ürünü elinde siyah olan bir mağazadan değiştirmek istediğimi talep ettim.Olan mağazaları araşatırıyoruz dediler ben teker teker mağazaları arayıp kendim olan mağazayı söyleyip iletişime geçmelerini söyledim. Hala daha cevap bekliyorum. Kendi içlerindeki yazışmaları da ben yapsaydım belki bir gelişme olurdu. Neticede istediğim ürün elime bir türlü geçmedi ve her aradığımda 48 saat içerisinde dönüş yapacaklarını söylüyorlar. Artık bıktım teknosaya güven konusunda insanların tekrar tekrar düşünmeleri gerekiyor.

 • 21 Kasım
  18:20

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com