03 Eylül 2013

Teknosa Teşhir Ürünü Sattı!

Teknosa'dan 17 haziran 2013'de aldığım Philips marka Led televizyonu teşhir ürün gönderdiler. Tüm uğraşlarıma rağmen 2 ay sonra paramı iade ettiler. Bu sefer 27 ağustos 2013'de aldığım Samsung 46f6470 marka Led TV'yi bana iade etmediler ve paramı iade etmiyorlar. Teknosa'dan 2 ürün aldım ikisinde de yanıltıldım.

Gökhan 66 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan06 Eylül 2013

    sizden ürünü alalı bugün tan 10 (on) gün oldu Fakat ortada ne ürün var ne de geri iade param var.Neden kanunsuzluk yaşıyorsunuz.

  • Gökhan05 Eylül 2013

    az Önce 4445599 u aradım Beni aradığınız söyleniyor Neden aradınız diyorum aradıniz diye soruyorum Cevap veremiyor.Neden aradıniz diyorum Bilmiyorum diyor.insanları oyalıyorsunuz.benim parama Neden El koyuyorsunuz.

  • Teknosa Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön