05 Eylül 2013

Teknosa Teşhir Ürün Arızalı Bilerek Satıyorlar!

17. 08. 2013 Tarihinde Edirne Margi Extra mağazasından Navking-TS430 marka model navigasyon cihazından 14 adet satın aldım. Bir tanesi teşhir üründü. Ürünleri alıp ofise geldiğimde. Teşhir ürünün arızalı olduğunu dokunmatiğinin bile çalışmadığını, bandrolün yırtık olduğunu çizikler içerisinde olduğunu gördüm ve direk mağazaya döndüm.

Mağaza çalışanları biz bir şey yapamayız diyerek beni mağdur durumda bıraktılar. Kendilerine arızalı ürünü bilerek sattıklarını ve ücret iadesini talep ederek teknik servise gönderilmesini istedim ürünün. Servis ürünün arızasını gidermiş bugünde ürününüzü geri alın paranızı geri vermeyeceğiz diyorlar.

Oguzhan 111 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön