24 Ekim 2016

Teknosa Telefonun Fiyatı Bir Gün Sonra Düştü!

3,4 gün önce Samsung J7 aldım Teknosa Mersin Forum' dan 1259 TL'ye aldım, 1 gün sonra fiyat 1199 TL'ye düştü. Bendeki durumu anlayın, bir ürün alıyorsunuz ertesi günü fiyatı düşüyor. Benim bu mağduriyetimi giderilmesini istedim, elli tane mazeret uydurdular, yok kampanyaymış falan filan, fiyat eskisi gibi olurmuş dediler, hala aynı fiyat 1199 TL. Bir gün önce almak suç mu yani gerekirse telefonu iade edeceğim.

Mustafa 160 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa31 Ekim 2016

  Bir daha teknosa'dan bedavada olsa bu müşteri anlayış kafasını değiştirmediği sürece alışveriş yapmayacağım ve dostlarımada yaptırmayacağım belki ben onlar için bir şey ifade etmem zaten bu kafayla yaşıyanların başka bir şey beklenmez... ... .

 • Mustafa26 Ekim 2016

  Vallahi benim kanımca bu memlekette dürüst vizyon sahibi bir firma Teknosa var diyordum oda hepsi gibi müşteriye velinimetten saymıyor. Telefonla ilgili beni aradılar olumlu bir şey değil mağduriyetimin olumsuzluklarını anlatıyorlar... Kardeşim biz 5 --10 liranın peşinde değiliz en azından bir telefon aksesuar hediye edip gönlümüzü alabilirsiniz. bu kadar Vizyonsuz bir firmaymış... .

 • Teknosa Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön