22 Mart 2013

Teknosa Telefonumda Sorun Giderilmeden Gönderiliyor!

Nisan 2011 tarihinde almış olduğum samsung MONTE S5620 markalı telefonumu şu tarihe kadar toplam 3 defa garantiye gönderdim (aynı sebepten dolayı) fakat değişim iade talebim onaylanmadan sıradan herkesin yapabileceği telefon sıfırlama yaparak cihazımı göndermişler ve aynı sorunlar halen devam etmekte.

Telefon gittiği günden bugüne herhangi bir işlem görmeden cihaz direk sıfırlanarak 15 gün içerisinde geri gönderiliyor. Teknosanın bu anlamda yaptığı çalışmalar yetersiz, kabaca ve adil değil. Yetkili servisin telefonu çizmeleri ve kullanıcıdan dolayı demesi. . Teknosanın sorunuma çözüm üretmemesi halinde gerekli mercilere başvuracağımın bilgisini ibraz ederim.

Selma 53 Okunma

Cevaplar

  • Selma 25 Mart 2013

    Nisan 2011 tarihinde almış olduğum samsung MONTE S5620 markalı telefonumu şu tarihe kadar toplam 3 defa garantiye gönderdim (aynı sebepten dolayı) fakat değişim iade talebim onaylanmadan sıradan herkesin yapabileceği telefon sıfırlama yaparak cihazımı göndermişler ve aynı sorunlar halen devam etmekte.Telefon gittiği günden bugüne herhangi bir işlem görmeden cihaz direk sıfırlanarak 15 gün içerisinde geri gönderiliyor. Teknosa nın bu anlamda yaptığı çalışmalar yetersiz, kabaca ve adil değil. Yetkili servisin telefonu çizmeleri ve kullanıcıdan dolayı demesi. . Teknosa nın sorunuma çözüm üretmemesi halİndE gerekli mercilere başvuracağımın bilgisini ibraz ederim.

  • Teknosa Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön