Teknosa Telefonda Düzelme Yok!

Muammer K. |

Yaklaşık 1. 5 ay önce teknosadan Samsung GALAXY S3 Mini aldım. telefonu aldığımda mikrofonun da sorun vardı. teknosa yetkili servisine götürdüm telefona güncelleştirme yapıp 1 ay dene düzelmezse garantiye gönderelim dedi. telefonda herhangi bir düzelme olmadı 1 ay sonra garantiye götürdüğümde neden ilk 1 ay içinde getirmedin bir sorun varsa değiştirilirdi dediler garantiden de bozuk parça değiştirilip gönderilmiş.

Telefonu aldım telefonda düzelme falan yok sorun hala devam ediyor. 1. 5 aylık telefonun nereisnde bozuk parça olacak fabrika çıkışı sorunlu olduğu belli ben bu yüzden samsung garantili telefon almıştım. bide müşteri memnuniyetinden bahsediyorsunuz. paylaşacağım bu mağduriyetimi her yerde.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muammer K.
  25 Mart
  11:18

  telefonum 3 kere garantiye gitmesine rağmen hala düzelmedi 1.5 aylık telefonda parça ve anakart değiştirdiler, garanti bakımından teknosadan almiştım yüzümü kara çıkardınız teşekkürler..

 • 18 Mart
  16:18

  Sayın Yetkili,  Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.  Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır.  Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz.  Saygılarımızla,

  TeknoAsist Merkezi  İletisim Bilgileri :

  TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com