10 Kasım 2015

Teknosa Teknogaranti Kapsamındaki Sigorta/ Servis Skandalı!

Özetle; servise arka kapak değişimi için yolladığım telefon, arka kapağı içine göçük monte edilmiş ve kamerası hasar görmüş olarak geldi, geldiği gibi servise geri yollandı. TeknoAsist'teki görevli özel olarak servise durumla ilgili mail attı. Telefon aynı problemle geri geldi. Ben yurt dışına çıkacağım için bir süre bu şekilde telefonu kullandım ve bu aralıkta bu siteye şikayet bildirdim. Dönüş yapıldı, gereken işlemler yapılacaktır servise verin denildi verdim ama telefon hiçbir işlem yapılmadan geri geldi. 4 aydır telefonum yok! Servis kusurundan 3 kez servis gördü, hala aynı problem ve inatla kullanıcı hatası denilip geri yollanıyor!

Mehmet 102 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 11 Kasım 2015

    Servis kusurundan 3 kez servis gördü, hala aynı problem devam ediyor. Bunun ücretsiz dahi olsa tamirinden artık hayır geleceğini düşünmüyorum. Bu nedenle yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde Bayrampaşa Hakem Heyeti'ne yaptığım ön başvuruyu imzalayıp onaylayacağım.

  • Teknosa Temsilcisi10 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön