11 Mayıs 2016

Teknosa Teknogaranti İptali!

Mart ayında Teknosa Forum Mersin mağazasından Samsung buzdolabı aldım. Alırken Teknogaranti isteyip istemediğimi sordular bende uzatılmış garanti istediğim için yaptırdım. Ancak dolabım kurulurken yetkili servisten garantinin yetkili servis garantisi değil Teknosa'nın kendi ekibiyle yaptığı uzatılmış garanti olduğunu öğrendim.

Açıkçası bana bilerek ya da bilmeyerek eksik bilgilendirme yapılarak hizmet satılmasına gıcık olduğum için ertesi gün garanti iptali için mağazaya gittim. Bilgisayarda ekran açılacağını bunun birkaç gün süreceğini olduğunda bana telefonla bilgi vereceklerini söylediler.

Yaklaşık 1 ay boyunca aranmadığım için tekrar mağazaya gittim. Herhalde ilgisizliklerinden dolayı özürde dilerler diye düşünürken garantinin iptal süresinin geçtiğini iptalini yapmayacaklarını söylediler. Bu resmen müşteri aklıyla dalga geçmektir. İlgisizlik sorumsuzluk diye buna denir bence.

Numan 2.708 Okunma

Cevaplar

  • Numan17 Mayıs 2016

    Bana verdiğiniz garantiniz iptal edilemez cevabina inanin hiç sasirmadim sayin Teknosa garantinin yasal iptal suresinde basvuran benim, islemimi baslatmayip bana baslattigini söyleyen, isini yapmayan, beni oyalayan magazanizdir. verdiğiniz cevapla musterinizin magazanizla yasadigi sorunlarin zerre umrunuzda olmadığı anlasilmistir. parayı verene kadar sizin musrerinizmisiz bunu da anlamis olduk. Yasal hakkimi kullanacagimdan hiç kuskunuz olmasin. Teknosa mi bir daha onunden geçmem

  • Teknosa Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön