Mahsum B. Teşekkür Mesajı

Teknosa bu şikayetimi karşısında memnuniyetimi sağlamak yolunda adım atmış ve ürünü iade alacağını bildirmiştir.

İlgilerine teşekkür ediyor, bu politikalarını sürdürmelerini diliyorum.

Teknosa Tekno Garantiye Rağmen Kullanıcı Hatası Dediler!

Mahsum B. |

11/01/2015 tarihinde Trabzon Forum Teknosa mağazasından kızıma Toshiba Satellite w30dt-a104 dizüstü bilgisayar aldım. Ayrıca 1 yıllık Tekno Garanti de yaptırdım. Cihaz çok az kullanılmasına rağmen bir süre sonra kendi kendine sesi açıp kapatmaya başladı. 11/01/2016 tarihinde cihazı söz konusu mağazaya getirdim.

Kendileri cihazı Toshiba'ya göndereceklerini söylediler. Firma cihaz ile ilgili olarak tarafıma telefon açmış, cihaza nereden bu kanıya vardılarsa sıvı teması olduğunu, oksitlenme meydana geldiğini, ana kartın değişmesi gerektiğini ifade etti. Kendilerine kesinlikle sıvı teması olmadığını, kaldı ki cihazın ekran kısmı çıkarılarak tablet olarak da kullanılabildiğini ancak yine de aynı hatayı verdiğini ilettik. Ancak kendileri ücret karşılığı ana kart değişimi yapabileceklerini söylediler. Kabul etmemem üzerine cihaz tekrar mağazaya gönderildi.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ek Garanti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahsum B.
  08 Haziran
  23:18

  Teknosa bu şikayetimi karşısında memnuniyetimi sağlamak yolunda adım atmış ve ürünü iade alacağını bildirmiştir.

  İlgilerine teşekkür ediyor, bu politikalarını sürdürmelerini diliyorum.

 • 10 Mayıs
  09:25

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

 • Mahsum B.
  09 Mayıs
  17:13

  Tekno garanti 1 şikayetinin devamı.

  11/101/2015 tarihinde aldığım cihazı 11/01/2016 tarihinde Teknosa Forum Trabzon mağazasına getirdim. Cihaz önce toshiba'ya gönderildiği için tekno garanti süresi dolduğu söylenerek sigorta şirketi tarafından tamir edilemeyeceği söylendi. Teknosa problemi çözeceğini, çünkü benim cihazı mağazaya getirdiğim tarihte henüz garanti süresi dolmadığını, tarafıma bilgi verileceğini söylemesine rağmen en ufak bir geri dönüş olmamıştır. Cihaz şu an ilgili arızayı vermemektedir. Ancak gerek Teknosa'nın, gerekse Toshiba'nın sattığı ürünün arkasında durmamış olması bu firmalara karşı ciddi bir tepkimin oluşmasına sebebiyet vermiş, ilgili firmalardan bir daha zorunlu olmadıkça alışveriş yapmayacağımı bildiririm.