Teknosa Tekno Garanti Talepleri Karşılamıyor.

Uğur Ö. |

2014 yılında Teknosa Ankara Mesa-Koru mağazasından çocuğuma almış olduğum Asus Zenfone-6 marka telefon için alırken 1 yıl Tekno Garanti sigortası yaptırmıştım, Kasım 2015 tarihinde garanti süresi dolacak. Oğlum telefonu düşürdü ekran kırıldı ve 06.07.2015 tarihinde Teknosa Ankara-Arcadium mağazasına telefonu götürdüm ve kesinlikle onarım istemediğimi, satarken söyledikleri gibi %70 çeki alıp başka marka bir telefon almak istediğimi belirttim.

Bu talebimle birlikte Tekno garanti ürün gönderim formu düzenlediler (sözleşme no. 267072). Bugün (15.07.2015) tekno garanti ve Teknosa'yı aradığımda bana ürünün onarımda olduğunu ve gerekli görürlerse %70 çek göndereceklermiş.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  14:50

  Değerli Müşterimiz,  Oncelikle Teknosa’yi tercih ettiginiz ve talebinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.  Talebiniz ile ilgili size ulaşarak, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,  İletisim Bilgileri :

  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • 16 Temmuz
  09:52

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com