22 Ocak 2016

Teknosa Tekno Garanti Hakkında.....

Aldığım telefonunun camı karıldı, Teknosa mağazasına gittim ve müşteri ilişkilerinden yardım istedim telefonum kaskolu cam kırıldı dedim, bana sigorta numarasını verdi. Sigortayı aradım ve posta kodu verdi PTT kargo'dan telefonu gönderdim. Bu ana kadar her şey normal!
Telefonum serviste 11 gün bekletildi e sonra telefonumu gönderdiler aynı kırık cam yerinde duruyor! Sigorta şirketi açıklaması''kullanıcı kaynaklı hasar diyerek ''ürün tamir onayı yoktur yazısı gönderilmiştir. Telefon kasko ücreti 462 TL ödedim ve full kasko dediler. Satarken ful kasko diyorlar sonra muhatap bulamıyoruz. İnsanlar bu şekilde mağdur edilmemesi gerekir bir daha tövbe Teknosa!

Guner 649 Okunma

Cevaplar

 • Guner09 Şubat 2016

  Şikayetimin üzerinden 20 gün geçmesine rağmen Teknosa yardım hattı ve müşteri ilişkilerinde cevap olarak dönen olmadı. Tekno garanti yaptırıken sakın rahat davranmayın çünkü küçük bir kırık bile garanti kapsamı dışınada değerlendiriliyor... ayrıca ne olursa olsun kasko şirketi kullanıcı hatası diye telefonu yapmıyor. ben tekno garanti yaptırmakla çok yanlış yaptım siz yanlış yapmayın... tekno garantiye ödediğim 462 TL haram olsun... ... ... ... ... ... ... ... .

 • Guner26 Ocak 2016

  Değerli arkadaşlar teknogaranti asla yaptırmayın saçmasapan şeylerle cihazlarınızı garanti kapsamı dışında tutuyor! Yani yurt dışından cihaz almak çok daha mantıklı... en azından insana değer veriyorlar... tekonsa insana koyun muamalesi yapıyor.

 • Guner22 Ocak 2016

  Hala bir sonuç çıkmadı!

 • Guner22 Ocak 2016

  Teknosa müşteri ilişkilerinden aradılar sigorta şirketine suç atıllar yani değişiklik yok! bir daha tövbe teknosa'dan bir şey alırsam!

 • Teknosa Temsilcisi22 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön