11 Eylül 2013

Teknosa Tamir Süresi Uzadı!

Şikayetim, İzmir/Buca Teknosa şubesine teslim ettiğim SonyXperiaMiro markalı telefonumu çok ısınmasından dolayı faturasıyla birlikte şubeye teslim ettim. Teslim ettiğime ve karşı tarafın teslim aldığına dair karşılıklı imzalanan metinde tamir süresinin minimum 7, maximum 14 gün olacağı söylendi.

Fakat ne yazık ki bugün tam 3 haftalık iş günü süresi doldu. Neredeyse 3 haftadır beni cep telefonsuz bırakan ve beni bu sürede mağdur eden Teknosa'dan bu tamir süresinin gidişatını, eğer daha uzun sürecekse geçici bir cep telefonu talebinde bulunmak istiyorum.

Eray 171 Okunma

Cevaplar

  • Eray13 Eylül 2013

    Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bugün cihazımı elime almış bulunuyorum fakat şu an şok içerisindeyim . TeknoAsistle uzun uğraşlarım sonu bugün aldım cihazımı fakat anlamadığım sıvı teması bulunduğundan dolayı 576 tl'lık fatura göndermişsiniz . Telefonuma hiçbir şekilde sıvı teması olmamıştır ve ayrıca neden 600 tl'lik cihazıma 576 tl tamir ücreti isteniyor ? Komik bir durum .

  • Teknosa Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön