21 Mart 2013

Teknosa Tamir Süresi Çok Uzadı!

15. 02. 2013 tarihinde görüntü arızası oluştu teknik servis götürdü 18. 03. 2013 tarihinde teknik servisi halen İstanbul'da diyor. Madde 3 aynı yönetmeliğin 6 ncı maddesinin dördüncü ve beşinci fıkraları malın tamir süresi, ekli listede ilan edilen azami tamir süresini geçemez. Bu şartlara uymayan bir firmanın ürününü satarak sizlere olan güvenimizden tüm eletronik ürünlerimizi sizden almamıza rağmen şikayetimize gereken ilgiyi göstermiyorsunuz.

Lütfen LG firmasına arıza süresini hatırlatın Tüketici hakkı nerede kaldı her konuda mahkemeye gitmek mağdur olmak çözümse bir şey demiyorum. Resmen iletişim özgürlüğüm kısıtlanmış gibiyim. 34 gündür tv. izleyemiyorum.

İbrahim 718 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön