22 Ekim 2015

Teknosa Tam Bir Fiyasko!

Teknosa Ankamall mağazasından TV ve TV sehpası aldım. Ürünü alırken çalıştığım için evde de başka kimse olmadığı için mesai saatleri dışında ürünü teslim eder misiniz dedim tamam dediler. Biz kendi sevkıyat ekibimizle gönderiyoruz zaten dediler. Verilen bir diğer teminat 2 ürünün birlikte geleceğiydi.

Salı günü 6-7 arası elime ulaşacak ürünü kargoya vermişler 12:00' de kargo evinizin kapısındayım diye arıyor. İşi gücü bırakıp TV'nin peşinde koşturduk, üstelik sehpa da gönderilmemiş. 2 gündür müşteri hizmetlerini arıyorum ilgilenen yok, sehpa halen ortada yok. Öyle ya da böyle mağdur ediliyorsun ve kimsenin umurunda olmuyor. Bir daha ne buradan alışveriş yaparım ne de çevreme yaptırırım.

Kamuran 151 Okunma

Cevaplar

  • Kamuran25 Ekim 2015

    Şikayetimle ilgili hiçbir işlem yapılmadı. Bir hafta önce teslim etmeleri gereken ürünü halen göndermiş değiller. Müşteri hizmetlerini arıyorum bilgi istemek için neredeyse fırça atıyorlar niye arıyorsunuz diye. Gözümde üç kuruş değeri kalmadı bu firmanın!

  • Teknosa Temsilcisi22 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön