22 Ekim 2016

Teknosa Sistemsizlik ve Çözümsüzlük...

21 Ekim 2016 tarihinde, takriben 16:10'da internetten "şubeden hemen teslim" seçeneğini kullanarak ürün satın aldım. Capitol Altunizade şubesi bana 5 dakika mesafede olduğu için yaklaşım yarım saat sonra gittim. Fakat şubedeki arkadaşlar ürünün sistemlerine düşmediğini söylediler. Kimisi "2 saatten önce düşmez", kimisi de "1 haftayı bulduğu da oluyor" dediler. Yaklaşık 20 dakika orada kalıp oradayken Teknosa müşteri hizmetlerini aradım. "sistem yoğunluğu" vs. bahane gösterilerek en geç 1 saate kadar işlemin tamamlanacağını belirttiler. Ben şubeye numaramı bırakıp çıktım. Fakat arayan soran olmayınca hem defalarca şubeyi hem de müşteri hizmetlerini aradım. Her seferinde aldığım yanıt "acele kaydı düştük, talebinizi ilettik, işlem sürüyor" vs. türünden hiçbir çözüm getirmeyen, prosedürel türden cevaplardı. Verdikleri farklı numaraları aradım, oradan da çözüm yok. Saat 21:25 hala çözüm yok.

Muhammed 300 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed24 Ekim 2016

    Tarih 24 Ekim 2016 oldu; yani "Ürününüzü 1 saat sonra şubeden alabilirsiniz" denildikten sonra yaklaşık 3 gün, yani 72 saat geçti. Defalarca aramama, görüşme yapmama rağmen hala tarafıma ne bir dönüş yapıldı ne de problemin halledildiğine dair bir geri bildirim. Bu ilgisizlik, ciddiyetsizlik ve dikkate almayışın sebebi ne olabilir! ?

  • Muhammed22 Ekim 2016

    Bağışlayın, telefonda görüştüğüm yaklaşık beş-altı müşteri hizmetleri çalışanından farklı bir cevap vermeyecekseniz size nasıl güvenebilirim?

  • Teknosa Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön