26 Temmuz 2016

Teknosa Şişli Cevahir Mağazası Çalışanları Yanlış Bilgi Veriyor...

Bu sabah Şişli Cevahir mağazasını aradım, telefona çıkan kişi 2 adet LG G3 cep telefonunun teşhir olduğunu ve 300 küsur fiyata satın alabileceğimi belirtti. Bu akşam gelsem alabilir miyim sorusunu tekrar sorduğum evet şuanda telefonlar mevcut alabilirsiniz bilgisi verdi. Telefona çıkan kişinin ismini sorduğumda ismini söylemek istemedi, saat 14:00 sıralarında tekrar emin olmak için aradığımda telefona çıkan farklı bir çalışana telefonun kullanabilirliğini sordum gayet temizler herhangi bir sıkıntısı olmadığını belirttiler ve 1 dakika hatta beklettikten sonra telefonların gün içerisinde servise gönderildiğini söylediler.

Bütün gün boyunca İstanbul tüm mağazalarda bu telefonu ararken Teknosa çalışanlarının bunu yapması mağaza çalışanlarının müşterilerine ne kadar önem verdiklerini gösteriyor, LG G3 marka teşhir ürünü olan telefonun tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

Onur 117 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön