Teknosa Siparişler Oluşmuyor.

Hürol M. |

Teknosa.com mağdurlarından biriyim. Sitede çok büyük bir teknik sorun var ve sorun düzeltilinceye kadar internet satışları durdurulmalı.

Sipariş ücretleri kartınızdan çekiliyor fakat sistemdeki sorun nedeniyle siparişler oluşmuyor. Hiç böyle bir sipariş vermemiş, ödeme yapmamış gibi görünüyorsunuz. Üstelik Müşteri Hizmetleri de bu durumun farkında değil ve ücretin çekildiğine inanmıyorlar, bu nedenle ne sipariş gönderiliyor ne de ücret iade ediliyor.

Neyse ki PayPal ile yalnızca 2 adet flash bellek sipariş vererek böyle bir olumsuz deneyim yaşadım. PayPal üstünden hak talebi açarak parayı zorla da olsa geri alacağım fakat gördüğüm kadarıyla çok sayıda mağdur var.

Etiketler :

Geç Teslimat Online Sipariş Takibi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hürol M.
  17 Aralık
  09:47

  Paypal #PP-003-569-251-119 numaralı ters ibraz başvurum sonucu Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş yi haksız bularak, paramı iade etti. Eğer Paypal yerine kredi kartıyla almış olsam param iade olmayacaktı. Bu deneyim sonucunda Teknosa'dan bir daha çöp bile almamam gerektiğini öğrenmiş oldum. Bilgilerinize sunarım.

 • 12 Aralık
  16:59

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com